REKRUTER555555Psycholog, rekruter, trener; Absolwentka studiów psychologicznych na Wydziale Zarządzania i‏ Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, socjoterapeutka Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, trenerka Treningu Zastępowania Agresji.
Jej ścieżka zawodowa związana jest z szeroko rozumianym doradztwem psychologicznym, ciągle poszerzanym doświadczeniem biznesowym w‏ rekrutacji przyszłych pracowników różnych branż (m.in. ubezpieczeniowej, health care, sprzedażowej). Ceni pracę z pasjonatami, wyzwania przy których może pokazać swoją wiedzę, determinację i nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań np. w zakresie innowacyjnych sposobów docierania do kandydatów. Posiada także wieloletnie doświadczenie specjalisty do pracy z rodziną i interwenta oraz trenera dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Wierzy, że każde ważne odkrycie zaczyna się od potrzeby, od marzenia – a potem… następuje ogrom pracy, wysiłku i działań. Zatem ważne jest się w życiu motywować i nie zważać na „wewnętrznego krytyka”.